fbpx

JAK BYĆ ZDROWYM

Czym dieta Juicy Jar® wyróżnia się na tle innych firm oferujących dietę pudełkową?

Juicy Jar

Bezpszeniczna dieta pudełkowa

Przede wszystkim Juicy Jar to pierwszy catering pudełkowy w Polsce, który wprowadził dietę bezpszeniczną (nie bezglutenową!). Pogarszająca się jakość zmutowanej i od kilkudziesięciu lat stale modyfikowanej genetycznie pszenicy sprawiła, że ma ona niewiele wspólnego ze zbożem spożywanym przez naszych pradziadków. Co więcej, stała się zbożem szkodliwym dla zdrowia nie tylko ludzi chorych na celiakię. Dlatego postanowiliśmy wykluczyć ją z naszej diety, nie pozbywając się całkowicie glutenu. Całkowite wykluczenie glutenu u osoby zdrowej nie jest zalecane, ponieważ idzie w parze ze zbyt małą ilością węglowodanów oraz błonnika potrzebnych organizmowi do prawidłowego funkcjonowania, a przy tym może powodować niedobory żelaza i witaminy B.

Smak i jakość

Kolejną wartością wyróżniającą nas na rynku jest to, że od początku przyświecał nam cel stworzenia cateringu wykwintnego, smacznego tak, by osoba, która z niego korzysta nie czuła tego, że jest na diecie. Chciałyśmy, by nasz klient nie traktował jedzenia jako przykrej konieczności, lecz by wręcz nie mógł doczekać się otwarcia kolejnego Juicy Jara. Nasza dieta jest bardzo różnorodna. Wielbicieli słodyczy ucieszą lekkie przegryzki i zdrowe łakocie na podwieczorek. Fani egzotycznego jedzenia odnajdą u nas potrawy rodem z Indii, Meksyku i Japonii. Miłośnicy kuchni polskiej przekonają się jak smakują naleśniki w lekkiej wersji. Koniec z monotonną i niedosmaczaną dietą!

Doświadczenie, ludzie, zaplecze

Najważniejsi w tworzeniu Juicy Jar są ludzie, dlatego nasze dania przygotowują kucharze jednej z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm cateringowych w Polsce – Agencji Cateringowej PARTY która od ponad 20 lat cieszy się uznaniem największych światowych marek funkcjonujących na rynku. Nasi ludzie gotują od ponad 20 lat, a program układany jest przez dietetyka w porozumieniu z szefem kuchni. To znaczy, że dieta jest nie tylko skuteczna, ale też bardzo smaczna! Część z potraw, które znajdziesz w Juicy Jar jest ulubioną pozycją klientów, które znają Agencję Cateringową PARTY od lat!

Produkcja!

Dieta pudełkowa Juicy Jar produkowana jest przez profesjonalny zespół na świeżo przed dostarczeniem!

Efekty

Nasza dieta jest zbilansowana według obowiązujących norm żywieniowych przez profesjonalne osoby. Dzięki temu nie odczuwasz napadu głodu w ciągu dnia, nie masz ochoty na słodycze, a po wyjściu z diety nie doznasz efektu jojo. A najważniejsze jest to, że chudniesz! Juicy Jar ma być przyjemną motywacją do utraty wagi, ale przede wszystkim do zmiany nawyków żywieniowych na zdrowe!

Cena

Cóż dużo mówić – na tle konkurencji wypadamy naprawdę bardzo dobrze! Jeśli masz wątpliwości, czy to będą dobrze zainwestowane pieniądze, odpowiedz sobie na pytanie: czy chcąc osiągnąć swój cel (np. trwałą utratę wagi) będziesz w stanie przygotowywać sobie 5 zbilansowanych i różnorodnych posiłków dziennie? Będziesz w stanie pilnować restrykcyjnie ilości i czasu przyjmowania posiłków? Będziesz umiał odmówić sobie czegoś słodkiego przy kasie w sklepie, czy wolisz omijać sklep szerokim łukiem? Ile płacisz za zakupy i za dojazdy do sklepu? Ile czasu na to tracisz, a ile jest wart Twój czas? Ile jedzenia miesięcznie wyrzucasz, bo zdążyło się zepsuć lub kupiłeś impulsywnie? Ile pieniędzy zostawiasz w firmowym barze? Jeśli weźmiesz pod uwagę te wszystkie czynniki, okaże się, że Juicy Jar jest bardzo kuszącym rozwiązaniem.

Certyfikaty – HACCP

Znaleźliśmy tylko dwie firmy cateringu dietetycznego na rynku, które mogą pochwalić się wdrożonym systemem HACCP na swoim zapleczu. Dlaczego? Bo jest to długotrwały i bardzo wymagający, a także kosztowny proces. Mimo wszystko, jest to proces który Tobie, Drogi Kliencie, ma zapewnić bezpieczeństwo i jakość zamawianych produktów. Nie ufaj firmom, które „produkują w warunkach wymaganych do wdrożenia HACCP” – to nieuczciwa manipulacja, która nic nie oznacza. Nasze zaplecze MA wdrożony HACCP, co oznacza, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów i jest stale pod tym względem kontrolowany.