fbpx

DIETA SOKOWA GWIAZD, CZYLI ZA CO CELEBRYCI KOCHAJĄ NASZE DŻARY?

Dżary to nasze niezwykłe słoiczki, które skrywają w sobie pokłady naturalnych witamin, minerałów i wartości odżywczych. A do tego pysznie smakują! Nasze soki cold-pressed zmieniają nawyki żywieniowe na lepsze i zdrowsze. To „żywe soki” bo nie poddajemy ich procesowi pasteryzacji. W przeciwieństwie do soków na sklepowych półkach, nasze produkowane są metodą cold–pressed. Nowatorskie rozwiązanie opiera się na dwóch etapach pozyskiwania tego co najlepsze w warzywach i owocach. Podczas pierwszego etapu produkty zostają rozdrobnione zimnym ostrzem. W drugim etapie warzywa i owoce ulegają zmiażdżeniu przez prasę hydrauliczną. I dlatego w pełni otrzymujemy to wszystko, co najcenniejsze dla poprawy funkcjonowania naszego organizmu. Soki oczyszczające dedykujemy wszystkim, którzy chcą zmienić na lepsze swoje żywienie, a przy okazji pozbyć się niepotrzebnych kilogramów i toksyn. Oferujemy maksymalne efekty i różnorodność pysznych smaków. Masz gwarancję, że nasze soki są w 100% naturalne. Nie dodajemy dosładzaczy i syropów. Ulubiona dieta sokowa gwiazd stanowi świetne rozwiązanie, którego celem jest uzyskanie smukłej i atrakcyjnej sylwetki oraz energii do stawiania czoła kolejnym zawodowym wyzwaniom.

ZDROWA I EFEKTOWNA DIETA SOKOWA CELEBRYTÓW!

Znani i lubiani celebryci skorzystali z diety sokowej, aby wspierać proces odchudzania ciała i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Spróbuj i Ty! Soki są dla wszystkich, a w szczególności dla miłośników zdrowego lifestylu. Przygotowaliśmy kompozycję soków dla początkujących fanów juicingu i dla tych, którzy świetnie znają już zasady tej gry. Kondycja organizmu i samopoczucie głównie zależą od pożywienia, które zjadamy. Im mniej przetworzone tym lepiej. Dieta sokowa celebrytów to program oparty na pięciu warzywno-owocowych sokach, które zastępują tradycyjny posiłek. Dzięki świeżym warzywom i owocom w postaci soku przeprowadzisz naturalny detoks i dodasz sił witalnych swojemu organizmowi. Każdy sok to oryginalna mieszanka smaku, witamin, minerałów i najwyższej wartości odżywczej.

DIETA SOKOWA GWIAZD – POZNAJ JEJ ZALETY!

O właściwościach diety sokowej można mówić bez końca! Przejdźmy do konkretów… Dieta sokowa gwiazd to najlepiej skoncentrowane źródło naturalnych witamin oraz makro i mikroelementów. Soki oczyszczające zawierają antyoksydanty i enzymy trawienne wspierające proces trawienia produktów. Dieta sokowa zdrowo i bezpiecznie wesprze proces usuwania toksyn nagromadzonych przy nadużyciu kawy, alkoholu i tytoniu. Podczas oczyszczania pamiętaj, aby dbać o właściwą odbudowę zniszczonych komórek. Początkowo możesz czuć się słabo, ale to minie! Witaminy dzięki dżarom dotrą do każdej komórki i odżywią ją prawidłowo. Soki warzywno-owocowe polepszą twój układ odpornościowy. Zauważysz zwiększoną wydajność umysłową i przypływ sił witalnych. Będziesz gotów do działania! A nocą będziesz spał jak dziecko! Twoja skóra będzie promienna i gładka, a włosy i paznokcie mocne. Nasze soki rozpoczynały i kończyły dzień z niejedną gwiazdą! Zamów i przekonaj się sam!