fbpx

CATERING DIETETYCZNY WROCŁAW

DOSTAWA CATERINGU NA TERENIE WROCŁAWIA

DIETA PUDEŁKOWA – KIEDY WARTO SIĘ NA NIĄ ZDECYDOWAĆ?

Utrzymywanie zdrowego stylu życia i codzienne dostarczanie pełnowartościowych potraw nie jest łatwe, zważywszy na sporą liczbę obowiązków oraz pęd życia. Ze względu na brak czasu, zdarza się iż sięgamy po najszybsze rozwiązania – niezdrową przekąskę lub błyskawiczny fast food. Posiłki nie są przyjmowane regularnie i po wielu godzinach przerwy, spożywamy wysokokaloryczne danie, po którym czujemy się źle. Taki tryb życia jest nie tylko niezdrowy, ale też powoduje iż odczuwamy apatię i nie czujemy się komfortowo we własnej skórze. Diety pudełkowe mogą stać się potężnym sprzymierzeńcem w walce o wymarzoną sylwetkę, ale także o poprawę jakości życia. Dla wielu osób stanowią pierwszy krok, prowadzący do zmiany dotychczasowych nawyków. O kluczowym znaczeniu diety mówią nie tylko lekarze, ale również sportowcy, dietetycy, trenerzy oraz wszyscy, którym udało się zgubić nadprogramową liczbę kilogramów.

Dieta z dowozem do domu na terenie miasta Wrocław stanowi świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu przygotowywać samodzielnie dań lub nie wiedzą jak skomponować pełnowartościowy i dobrze zbilansowany posiłek o odpowiedniej kaloryczności. Jest to także dobra opcja dla wszystkich, którzy nie przepadają za monotonią. Nasz catering to nie tylko zdrowa dieta, ale przede wszystkim pyszne potrawy z różnych stron świata, które pokochasz już po pierwszym kęsie. Nasi klienci doskonale wiedzą, iż trzymamy restauracyjny poziom i zapewniamy wyjątkowy smak dań. Wszystko to sprawia, że będziesz z ciekawością i apetytem wypatrywać kolejnej dostawy. Warto wiedzieć, że cena za catering dietetyczny nie należy do wygórowanych. Jeśli zależy nam na dokładnym oszacowaniu kosztów, warto porównać wydatki za zakupy spożywcze, paliwo, ale też czas potrzebny na przygotowanie posiłków, który moglibyśmy wykorzystać bardziej efektywnie. W tym ujęciu, catering na terenie miasta Wrocław to nie tylko cena usługi, ale również naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

CATERING PUDEŁKOWY – JAKIE OPCJE SĄ DOSTĘPNE NA TERENIE MIASTA WROCŁAW?

Wiemy o tym, że samodzielne przygotowywanie posiłków jest problematyczne nie tylko ze względu na czas, ale przede wszystkim konieczność wyszukiwania konkretnych produktów. Co więcej, wiele z nich jest słabych jakościowo. Mając na uwadze ten fakt, oferowane przez nas cateringi dietetyczne zostały pozbawione jednego z najbardziej zmutowanych składników, a mianowicie pszenicy. Jest ona bowiem szkodliwa nie tylko dla osób chorujących na celiakię, ale z uwagi na jej nieustannie pogarszającą się jakość, również dla pozostałych ludzi. Nie oznacza to jednak, że zrezygnowaliśmy z glutenu. W naszym menu można znaleźć wiele potraw opartych na innych zbożach. Całkowita eliminacja glutenu u zdrowych osób nie jest wskazana. Jakie rodzaje diet można znaleźć w naszej ofercie?

 • Klasyczna bezpszeniczna – podstawowa dieta dla osób, które chcą ograniczyć ilość spożywanego glutenu, a także pozbyć się problemów typu “pszeniczny brzuch” czy wieczorne ataki głodu. Jest dostępna w 4 kalorycznościach do wyboru (1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal), w zależności od tego jaki jest nasz cel.
 • Bezpszeniczna bez laktozy – tego typu dieta na dowóz jest przeznaczona dla osób, które zmagają się z nietolerancją cukru mlecznego lub zwyczajnie chcą wyeliminować go ze swojej diety. Przygotowując posiłki, korzystamy wyłącznie z certyfikowanych produktów bezlaktozowych. Dostępna w 3 kalorycznościach – 1200 kcal, 1500 kcal oraz 2000 kcal.
 • Bezpszeniczna NO FISH – to dietetyczny catering pozbawiony zarówno ryb, jak i owoców morza. Występuje w 4 kalorycznościach – 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.
 • Bezpszeniczna vege – przeznaczona dla osób na diecie laktoowowegetariańskiej. Występuje również w wersji bez laktozy. Dostępna w 3 kalorycznościach –  1200 kcal, 1500 kcal i 2000 kcal.
 • Bezpszeniczna wegańska – zostały w niej wyeliminowane wszelkie składniki pochodzenia zwierzęcego, m.in. mięso, ryby oraz nabiał. Bazuje na warzywach, zbożach, owocach oraz strączkach. Decydując się na ten catering dietetyczny masz pewność, iż dostarczasz swojemu organizmowi szereg niezbędnych witamin oraz mikroelementów. Dostępna w 3 kalorycznościach –  1200 kcal, 1500 kcal i 2000 kcal.
 • Dieta flexitariańska – przeznaczona dla osób, które nie chcą całkowicie rezygnować z mięsa, a jedynie ograniczyć jego spożywanie ze względów etycznych czy środowiskowych. Ten rodzaj cateringu pudełkowego cieszy się obecnie coraz większą popularnością. Jest chętnie wybierany również przez osoby, które chcą stopniowo przechodzić na weganizm. Występuje w 3 kalorycznościach – 1200 kcal, 1500 kcal i 2000 kcal.
 • Dieta TOP MODELKA – cieszy się popularnością wśród osób, którym zależy na zredukowaniu wagi w szybki, a jednocześnie bezpieczny sposób. Jest niskokaloryczna – 1200 kcal i ukierunkowana na przyspieszenie metabolizmu oraz poprawę trawienia. Dostępna także w wersji laktoowowegetariańskiej.
 • Dieta TOP ODORNOŚĆ – dieta na wzmocnienie odporności, w której znajdziesz gotowe posiłki i soki cold pressed oraz zdrowe zakwasy. Do każdego dnia diety dołączony jest silny eliksir – shot witaminowy na bazie trzech rodzajów alg, który zawiera 12 witamin, ponad 65 minerałów i kwasy tłuszczowe omega 3 i 6. Dieta wycisza stany zapalne, a dzięki zawartości naturalnych zakwasów wpływa korzystnie na florę bakteryjną jelit. Dostępna w wersji z mięsem i laktoowowegetariańskiej.

CATERING DIETETYCZNY DLA OSÓB CHORUJĄCYCH NA HASHIMOTO

Coraz więcej osób zmaga się z chorobami tarczycy, a jedną z najpopularniejszych jest Hashimoto, będąca chorobą autoimmunologiczną, polegającą na powstawaniu w organizmie przeciwciał atakujących ten organ, co prowadzi do stanu zapalnego. Jednym ze sposobów na osłabienie objawów jest odpowiednio dobrana dieta, z jednej strony eliminująca składniki wpływające na pogłębienie stanu zapalnego, z drugiej dostarczająca elementy odpowiadające za prawidłową produkcję hormonów tarczycy. Dieta z dostawą dla osób z Hashimoto została więc pozbawiona m.in. glutenu, mleka i jego przetworów, cukru, soi oraz orzeszków ziemnych. Potrawy, które można znaleźć w oferowanym przez nas cateringu mają niski indeks glikemiczny, zawierają sporą ilość kwasów tłuszczowych, witamin i pierwiastków.

DIETA Z DOSTAWĄ DO DOMU – CO JESZCZE MOŻNA ZNALEŹĆ W NASZEJ OFERCIE?

Catering dietetyczny to jedna z wielu opcji jakie są dostępne na terenie miasta WrocławDieta z dowozem obejmuje też soki i zupy, które podajemy w specjalnych słoikach – jarach. Nie tylko zawierają one cenne substancje, ale dzięki dołączonej etykiecie, również pewnego rodzaju przesłanie, mogące stać się świetnym motywatorem do wprowadzenia zmian w życiu, związanych z nawykami żywieniowymi. Cennik za catering jest zależny od wybranej opcji. Co dokładnie można znaleźć w naszej ofercie?

 • Detoksy sokowe – bazują na 5 sokach lub zupach dziennie, w skład których wchodzą warzywa, owoce oraz inne składniki znane ze swoich właściwości oczyszczających. W zależności od konkretnych potrzeb, oferujemy dopasowane programy, np. “NO STRESS” – dla osób, które mają problemy z zasypianiem, odczuwają spadki nastroju oraz potrzebują relaksu, “BEACH PLEASE” – dla tych, którzy preferują owocowe smaki i chcą przygotować sylwetkę przed nadejściem lata oraz “GREEN S.O.S.” – przeznaczony dla osób potrzebujących silnej detoksykacji.
 • Posty lecznicze – dieta do domu na terenie miasta Wrocław może przyjąć również postać okresowego postu, którego celem jest odtrucie organizmu z zalegających toksyn czy złogów. Jest to także skuteczny sposób na poprawę samopoczucia, kondycji skóry oraz zdrowia. Przyczynia się też do polepszenia jakości snu i koncentracji. Dzięki niskiej kaloryczności i wykorzystaniu wyłącznie warzyw oraz owoców, dochodzi do pobudzenia procesów samoleczenia organizmu.
 • Soki i zupy – to kolejne produkty, które mogą zostać włączone w catering z dowozem. Osoby zamieszkujące Wrocław mają możliwość zamówienia ulubionych smaków soków czy zup, które wyróżniają się różnymi właściwościami. Jest to także szybki i skuteczny sposób na dostarczenie cennych składników odżywczych.
 • Eliksiry i zakwasy – oferujemy 7-dniowe kuracje eliksirami, których działanie może być ukierunkowane zarówno na wspomaganie odchudzania, dodanie energii oraz pobudzenie organizmu. Zakwasy z kiszonych ogórków oraz buraków stanowią z kolei świetną opcję na poprawienie stanu flory bakteryjnej jelit.

Oferujemy również możliwość skomponowania własnego detoksu, który będzie dopasowany do konkretnych potrzeb danej osoby. Wystarczy wybrać 5 soków lub zup, aby cieszyć się doskonałym samopoczuciem.