Juicy Jar Juicy Jar

JUICY JAR PRZEDSTAWIA

THE STORY OF JJ

BY DORA & SARA

Wszystko zaczęło się od ciąży. A nawet dwóch :-) Kilka miesięcy po urodzeniu dziecka, przyszedł czas, który dla każdej kobiety jest niezwykle trudny. W zaciszu mieszkania spojrzałyśmy w lustro i obie doszłyśmy do wniosku, że nasze ciało ma niewiele wspólnego z tym sprzed ciąży. Niezgubione kilogramy. Wiotka, rozciągnięta skóra. Pukle włosów wypadające garściami. Wizerunkowi temu towarzyszyło coś, co można eufemistycznie określić jako „gorsze samopoczucie” (choć przyznajmy, każda kobieta przeklnie ten stan w myślach!).

Wnioski z oględzin przed lustrem podburzyły poczucie naszej kobiecości, ale miały też jedną nieocenioną zaletę - dzięki nim poznałyśmy i pokochałysmy juicing! Początkowo do tematu oczyszczania podchodziłyśmy z dystansem. Kalkulacja zysków i strat wskazywała jednak, że warto podjąć ryzyko - w końcu najgorsze co może nas spotkać to nieudane bliskie spotkanie ze szklanką zielonego soku!

Picie codziennie żywych, prasowanych esencji stało się nie tylko lekarstwem na pociążowe sprawy i chandrę, ale polepszyło jakość naszego życia. Wiadomo, że we dwójkę łatwiej podjąć wyzwanie, dlatego do oczyszczania namówiłyśmy swoich Połowców. Po raz kolejny jednak, życie okazało się niesprawiedliwie - waga chłopaków szła w dół jak głupia, nam kobietom przychodzi to nieco wolniej. Wkrótce juicing stał się codzienną rutyną. Dlaczego? Wyobraź sobie, że z dnia na dzień masz coraz więcej energii, śpisz głębiej i dłużej, czujesz się lekko i zdrowo. Mało tego! Z dnia na dzień wyostrzają się Twoje zmysły, organizm oczyszcza się z toksyn, zwiększa się odporność, usprawnia metabolizm. Cera robi się gładsza, znikają cienie pod oczami, sylwetka się wyszczupla, cellulit odchodzi w niepamięć... Teraz lustro już nie straszy :-) A do tego dochodzi satysfakcja, jak wiele dobrego robisz dla siebie i swojego zdrowia!

Jako praktykantki juicingu zdawałyśmy sobie sprawę jak wiele wymaga on od przeciętnej, zabieganej osoby dzielącej swój czas między obowiązki zawodowe i rodzinę. Byłyśmy świadome ile czasu i pracy pochłania przygotowanie soku w warunkach domowych - od zakupu najlepszych produktów, poprzez mycie, krojenie warzyw, sprzątanie, po niezwykle długotrwały (choć bardzo zdrowy!) proces produkcji. Już wtedy uznałyśmy, że te błahe, lecz czasochłonne czynności, uniemożliwiają cieszenie się juicingiem w pełni. Zdecydowałyśmy, że całą brudną robotę weźmiemy na siebie i zrobimy wszystko by inni- tak jak my- poznali i pokochali juicing!

Potem przyszedł czas na naukę, książki, miesiące researchu, konsultacji ze specjalistami. Gdy o juicingu wiedziałyśmy już prawie wszystko, ściągnęłyśmy z drugiego końca świata najlepsze maszyny do prasowania warzyw i owoców. Tylko dzięki tej technologii mogłyśmy wycisnąć z nich maksimum wartości. Stworzyłyśmy receptury, które nie tylko zaspokajają zapotrzebowanie aktywnej osoby na witaminy i minerały, lecz również takie, dzięki którym można zakochać się w warzywach i owocach! Na każdym etapie pozostałyśmy w ścisłym kontakcie z lekarzem, dietetykiem, a każdą nowość sprawdzałyśmy najpierw na sobie, a później na grupie testerów.

Co więcej mogłyśmy zrobić, byś pokochał juicing? Znalazłyśmy wspaniałych dostawców, którzy gwarantują nam najlepsze produkty. Nasze zaplecze produkcyjne ma wdrożony HACCP, co stawia nas na równi z zagranicznymi producentami. Produkujemy dzień i noc, by pod drzwi dostarczyć Ci niepasteryzowany, niekonserwowany produkt, którego nie może zaproponować żaden duży producent. Co więcej, produkt, który nie zawiera żadnej substancji słodzącej! Wszystko co najlepsze z natury przelałyśmy do... polskiego, rodzimego słoja. Tak powstał... Juicy Jar®!

Juicy Jar® jest dla ludzi, którzy chcieliby o siebie zadbać, ale nie mają czasu lub ochoty na przygotowywanie soków w domu. Nasze esencje są najlepszym przyczynkiem do stałej zmiany nawyków żywieniowych na racjonalne i zdrowe. Wystarczy, że codziennie wypijesz choć jeden ulubiony Juicy Jar®, a szybko odczujesz różnicę w samopoczuciu! To tak, jakbyś dziennie zjadał kilka kilo warzyw! Jeśli brakuje Ci motywacji lub czasu na przygotowywanie zdrowych potraw w domu, koniecznie zobacz jakie pyszności znajdziesz w diecie! Bezpszeniczne menu które Ci zaproponujemy sprawi, że dieta przestanie kojarzyć się z wyrzeczeniami i niesmacznym jedzeniem!

Sara & Dorota
Be Juicy!

Jesz Jak Chcesz!

Twoje zamówienie czeka na Twoją aktualizację. Wybierz posiłki na kolejne dni!
Przejdź do listy zamówień